Projekty merytoryczne

Test Wiedzy Ekonomicznej

Wydarzenie organizowane przez Forum Uczelni Ekonomicznych mające na celu rozpowszechnianie wiedzy ekonomicznej wśród studentów. Test jest skierowany do każdego studenta niezależnie od uczelni, do której należy. Ma na celu rozwój kompetencji z dziedziny ekonomii pod postacią ciekawej rywalizacji i dobrej zabawy.


Gala Victorie UEP

Gala Victorie UEP zdecydowanie wyróżnia się na naszej liście projektowej ze względu na to, że jest organizowana dla nauczycieli akademickich oraz pracowników uczelni, aby docenić ich codzienną pracę. Pracownicy uczelni mogą w drodze głosowania zdobyć nagrody w różnych kategoriach, takich jak Najlepszy Mentor, Wykładowca Roku czy Przyjaciel Studentów Zagranicznych.


Czas na Biznes

Wydarzenie, skupiające się na rozpowszechnianiu wiedzy oraz doświadczenia zdobytego w świecie biznesu, podczas którego studenci mają możliwość wysłuchania prelekcji prowadzonych przez praktyków biznesu. W ramach eventu można wziąć udział w spotkaniach, prelekcjach i warsztatach, podzielonych na obszary tematyczne, tak aby każdy z zainteresowany mógł wybrać coś dla siebie.


Targi Work & Travel

Targi mają na celu przybliżyć studentom możliwości pracy za granicą oraz połączenia studiów z niebanalnym doświadczeniem zawodowym. Studenci mogą posłuchać prelekcji przedsiębiorstw, organizujących wakacyjne wyjazdy oraz odbyć indywidualne konsultacje z zaproszonymi przedstawicielami.


Podcasty STUDYjnie

Jest to seria wywiadów z inspirującymi ludźmi w formie podcastów prowadzonych przez członków PSUEP, które publikowane są co tydzień i poruszają 3 główne obszary tematyczne:

-BIZNES

-NAUKA

-ROZRYWKA / KULTURA